Nawet 600 zł z Odlotową Gigą Premią w BNP Paribas za otwarcie konta, w tym e-kody do sieci sklepów Żabka – PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Kolejna akcja promocyjna BNP Paribas zachwyci osoby, które lubią być premiowane voucherami na zakupy. Wartość nagród jest całkiem spora – 600 zł, a warunki są dosyć proste do spełnienia. Sprawdźmy czego wymaga od nas bank, w zamian oferując e-kod na zakupy do sieci sklepów Biedronka oraz premie gotówkowe. Promocja ograniczona czasowo do 23.04.2024 r. lub do wyczerpania puli 2000 wniosków.

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja „Odlotowa Giga Premia” w BNP Paribas przeznaczona jest dla każdego, kto w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku o konto nie był posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w banku oraz w dniu składania wniosku nie jest stroną umowy dotyczącej rachunku i karty w BNP Paribas.
Uczestnik musi być obywatelem Polski, posiadać dowód osobisty konieczny do założenia konta i mieć pełną zdolność do czynności prawnych. Promocja trwa do 23.04.2024 r. lub do osiągnięcia limitu 2000 zgłoszeń.

Co zrobić? Krok po kroku…

 1. Zarejestruj się w promocji do 23.04.2024 r. na stronie promocji
  • Wypełnij formularz rejestracyjny podając dane osobowe i kontaktowe
  • Zaakceptuj wymagane oświadczenia dotyczących zapoznania się i zaakceptowania regulaminu, zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz ich przekazanie do Banku w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji, a także upoważnienie banku do przekazania organizatorowi informacji o spełnieniu warunków do uzyskania nagrody w promocji
  • Kliknij przycisk Zarejestruj się
  • Otrzymasz e-maila zawierającego link promocyjny, przesłany na podany przez Ciebie adres
  • Załóż Konto Osobiste wraz z Kartą i dostępem do Bankowości elektronicznej z wykorzystaniem linku promocyjnego do 8.05.2024 r.
  • Zawrzyj umowę z weryfikacją tożsamości za pośrednictwem kuriera albo za pomocą aplikacji mobilnej poprzez wideoweryfikację (aplikacja mobilna musi zostać pobrana poprzez link przesłany w wiadomości SMS)

Nagrody w promocji

 1. Pierwsza nagroda – E-kody do sieci sklepów Żabka o wartości 80 zł (8 bonów po 10 zł każdy)
  • za założenie konta osobistego i aktywację karty
  • e-bony zostaną przekazane na numer telefonu podany w formularzu rejestracyjnym
 2. Druga nagroda pieniężna w wysokości 240 zł, jeśli w maju 2024 r.:
  • spełnisz warunki do otrzymania pierwszej nagrody
  • wykonasz min. 4 transakcje BLIK na dowolną kwotę każda
  • wykonasz przelewy na łączną kwotę 350 zł
  • otrzymasz wpływy na łączną kwotę min. 1000 zł
 3. Trzecia nagroda pieniężna w wysokości 280 zł, jeśli w czerwcu 2024 r.:
  • spełnisz warunki do otrzymania drugiej nagrody
  • wykonasz min. 6 transakcji BLIK na dowolną kwotę każda
  • wykonasz przelewy na łączną kwotę 350 zł
  • otrzymasz wpływy na łączną kwotę min. 1200 zł

O tym warto wiedzieć

! Pamiętaj, aby złożyć wniosek z wykorzystaniem linku promocyjnego. W przypadku przerwania składania wniosku należy odinstalować aplikację mobilną i ponownie przejść bezpośrednio z linka promocyjnego do wniosku na stronie banku.

! Aplikacja mobilna musi również zostać pobrana poprzez link przesłany w wiadomości SMS

! Aby skorzystać z promocji nie zapomnij otwierając konto zamówić kartę – karta będzie darmowa przy wykonaniu nią min. 3 transakcji w miesiącu (5 zł przy braku spełnienia tego warunku)

! Dopuszczone są transakcje bezgotówkowe za towary lub usługi w punktach handlowo-usługowych lub w internecie, jednak z wyłączeniem operacji dokonanych za pośrednictwem systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego, takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym: Google Pay i Apple Pay).

! Konto Osobiste wraz z kartą oraz dostępem do bankowości elektronicznej musisz nadal posiadać w dniu przekazania każdej z nagród.

! Wiadomość o przyznaniu każdej nagrody zostanie przesłana do laureatów z adresu kwitnacapromocja@promocja.bnpparibas.pl, kolejno nie później niż do dnia 27.05.2024 r. (pierwsza nagroda), 21.06.2024 r. (druga nagroda), 26.07.2024 r. (trzecia nagroda)

SKORZYSTAJ z PROMOCJI!

Podsumowanie promocji

Promocja „Giga Premia” daje możliwość zdobycia e-kodów do Żabki o wartości 80 zł oraz premii gotówkowej 520 zł. Warunków jest kilka, ale należy je wypełniać jedynie przez 2 miesiące, co jest kuszącą opcją. Jednak, aby skorzystać w tej promocji musisz się spieszyć, bo nie dość, że jest ograniczona w czasie do 23.04.2024 r. to również ilość promocyjnych wniosków zamyka się na 2000. Zatem do dzieła!

Podziel się swoją opinią:

DODAJ SWOJĄ OPINIĘ:

Zarabianko
Logo