Ranking promocji bankowych – wrzesień 2023 r.

Sprawdź aktualny ranking promocji bankowych. Zobacz, który bank oferuje najwyższą premię za założenie konta. Prezentujemy tylko aktywne oferty!

Bank Premia do zdobyciaOpis Wybierz
Załóż VeloKonto i zyskaj 600 zł zwrotu za zakupy kartą, telefonem lub BLIKIEM
600

VELOBANK: promocja VeloKonto

Bardzo łatwe warunki do spełnienia. Miesięcznie płacisz kartą lub BLIKiem na łączną kwotę 1000 zł a bank zwraca ci 100 zł. I tak przez 6 miesięcy, co daje w sumie 600 zł premii.

2 Do 600 zł na Allegro od banku PKO BP
600

PKO BP: promocja Konta Dla Każdego

Do zgarnięcia nawet 600 zł w postaci bonów do Allegro. W ramach promocji możesz otrzymać jedną nagrodę 200 zł za otwarcie konta dla siebie oraz maksymalnie dwie nagrody (każda po 200 zł) za otwarcie konta dla dziecka lub osoby małoletniej.

3 Zyskaj nawet 500 zł w promocji za otwarcie konta w Banku Millennium
500

MILLENNIUM: promocja konto 360°

Wysoka premia od Millennium i całkiem proste warunki do spełnienia takie jak wpływ wynagrodzenia 1000 zł, pięć płatności kartą lub BLIKiem w miesiącu.

4 500 zł za otwarcie CitiKonta w Citi Handlowy
500

CITI HANDLOWY: promocja CitiKonto

W promocji banku Citi Handlowy możesz zyskać 500 zł za otwarcie konta osobistego, przy aktywnym korzystaniu z karty wydanej do konta.

5 Do 470 zł w promocji za założenie konta w mBank i nawet 8% na oszczędnościach
470

MBANK: promocja eKonto

Możliwość zyskania premii nawet 470 zł przy aktywnym korzystaniu z karty płatniczej lub płatności BLIK i spełnieniu warunków promocji.

6 Zyskaj nawet 460 zł – w tym 2 e-kody do Allegro za otwarcie konta w BNP Paribas
460

BNP PARIBAS: Konto Osobiste, promocja Alle kody

Promocja „Alle kody” to akcja, w ramach której do zgarnięcia jest aż 460 zł. Jeśli jesteś nowym klientem warto rozważyć czy z niej nie skorzystać.

7 Do 450 zł premii za założenie konta osobistego w Alior Banku
450

ALIOR BANK: promocja Konto Jakże Osobiste

8 x 50 zł premii za Konto Jakże Osobiste oraz 50 zł za założenie konta z kartą przez VideoSelfie

8 400 zł od Santander Bank za założenie Konta Jakie Chcę + 6% na lokacie
400

SANTANDER: promocja Konto Jakie Chcę

Kumulacja nagród w Santander Bank! W najnowszej promocji przy założeniu konta osobistego możesz zyskać bonusy wartości aż 400 zł przy spełnieniu prostych warunków.

9 400 zł od Credit Agricole – w promocji „Przenieś konto, zyskaj premię z ekokartą”
400

CREDIT AGRICOLE: promocja Konto Dla Ciebie

W ramach promocji „Przenieś konto i zyskaj” możesz zyskać premię 400 zł. Wysokość premii zależy od wysokości wpływów na twoje konto: dostaniesz 100 zł, jeśli zapewnisz wpływy min. 1000 zł przez 3 kolejne miesiące lub 400 zł przy wpływach min. 4000 zł przez 3 kolejne miesiące

10 400 zł za otwarcie konta w wakacyjnej promocji z Nest Bankiem
400

NEST BANK: promocja Nest Konto

„Wakacyjna promocja z Nest Kontem” daje szansę na zgarnięcie do 400 zł przy aktywnym korzystaniu z katy płatniczej i zapewnieniu regularnych wpływów na konto min 2.000 zł miesięcznie.

Promocje bankowe za założenie konta i karty kredytowej

Promocje bankowe dotyczą najczęściej kont osobistych, są to tzw. promocje za założenie konta. W takiej sytuacji nagroda w postaci pieniężnej lub rzeczowej wypłacana jest po spełnieniu określonych warunków powiązanych z aktywnym korzystaniem z nowego konta bankowego. Większość banków nie pobiera opłat za prowadzenie rachunku osobistego jeśli dokona się określonych płatności kartą czy BLIKiem lub zapewni określony wpływ na konto. Tym samym można cieszyć się w pełni z przyznanej nagrody nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów.

Drugą kategorią są promocje kart kredytowych. Zarobek jest zwykle jeszcze większy niż w przypadku kont osobistych. Korzystanie z karty kredytowej jest dobrym sposobem uzyskania korzyści w przypadku osób zdyscyplinowanych. Istotne jest bowiem przestrzeganie terminów spłaty karty aby unikać kosztów w postaci odsetek

To jeszcze nie wszystko. W obydwóch przypadkach, bezpośrednio po założeniu konta osobistego, sięgać możemy dodatkowo po inne promocyjne produkty i usługi takie jak lokaty bankowe czy konta oszczędnościowe na preferencyjnych warunkach.

Najlepsze aktywne promocje bankowe – TOP 3

Nasz ranking promocji bankowych powstał po to aby prezentować wyłącznie aktywne promocje. Takie zestawienie ułatwia wybranie najkorzystniejszej oferty i uzyskanie atrakcyjnej premii pieniężnej lub nagrody rzeczowej.

Wśród aktywnych promocji bankowych, w szczególności warto zwrócić uwagę na 3 niżej wymienione promocje za otwarcie konta, gdyż premia jest wysoka a warunki łatwe do spełnienia.

Zyskaj nawet 500 zł w promocji za otwarcie konta w Banku Millennium

PROMOCJA AKTYWNA TRWA DO 30.09.2023 r. 500 zł premii od Millennium i całkiem proste warunki do spełnienia. …

Do 470 zł w promocji za założenie konta w mBank i nawet 8% na oszczędnościach

PROMOCJA AKTYWNA TRWA DO 27.09.2023 r. mBank zachęca do otwarcia konta osobistego z możliwością …

Do 450 zł premii za założenie konta osobistego w Alior Banku

PROMOCJA AKTYWNA TRWA DO 30.09.2023 r. Każdy z nas lubi proste zasady – bo niby po co komplikować …

Jak powstaje ranking promocji bankowych

Wybór promocji bankowej wydaje się prostą czynnością. W końcu wystarczy zapoznać się z rankingiem i wybrać promocję z najwyższą premią i korzyściami, prawda? Niestety, nie jest to tak oczywiste, jak mogłoby się wydawać. Banki tworzą coraz to nowe wymagania, oczekują długiego czasu prowadzenia konta i pozostania aktywnym klientem, dzielą premię na pieniężną i rzeczową. My jako klienci, chcielibyśmy jak najprostszych zasad, łatwych warunków i szybkiej wypłaty premii. Stąd tworząc nasz ranking promocji bankowych bierzemy pod uwagę szereg czynników a nie jedynie wysokość wypłacanego wynagrodzenia.

Oceniając poszczególne promocje bankowe, w szczególności analizujemy:

  • wysokość premii za samo założenie konta bankowe
  • maksymalną wysokość premii i nagród rzeczowych w połączeniu promocji za otwarcie konta z innymi promocjami jak karta kredytowa, program poleceń, zwroty za płatności itp.
  • stopień trudności spełnienia warunków
  • okres karencji dla osób, które były już klientami banku i ponownie chciałyby przystąpić do promocji bankowej
Zarabianko
Logo