Ranking promocji bankowych – maj 2024 r.

Sprawdź aktualny ranking promocji bankowych. Zobacz, który bank oferuje najwyższą premię za założenie konta. Prezentujemy tylko aktywne oferty!

Bank Premia do zdobyciaOpis Wybierz
Zyskaj nawet 600 zł za otwarcie konta Millennium 360° 
600

MILLENNIUM: promocja konta 360°

Wysoka premia od Millennium i kilka warunków do spełnienia: logowanie do aplikacji mobilnej, wpływ wynagrodzenia 1000 zł, płatności kartą

2 Do 530 zł w promocji za założenie konta w mBank i nawet 6,5% na oszczędnościach
530

mBANK: promocja eKonto

Możliwość zyskania premii nawet 530 zł przy aktywnym korzystaniu z karty płatniczej lub płatności BLIK i założeniu konta dla dziecka.

3 Aż 500 zł premii w ING za założenie konta osobistego
500

ING: promocja konta Direct

500 zł premii za założenie konta osobistego

4 Do 500 zł premii za założenie konta osobistego w Alior Banku
500

ALIOR BANK: promocja Konto Jakże Osobiste

9 x 50 zł premii za Konto Jakże Osobiste 50 zł za założenie konta z kartą przez VideoSelfie lub w aplikacji mobilnej

5 320 zł za otwarcie CitiKonta w Citi Handlowy + 7,1% na Koncie Oszczędnościowym
320

CITI HANDLOWY: promocja CitiKonto

W promocji banku Citi Handlowy możesz zyskać 450 zł za otwarcie konta osobistego, przy aktywnym korzystaniu z karty wydanej do konta.

6 400 zł za założenie Konta Santander Max w tym 100 zł w Programie Poleceń
300 + 100

SANTANDER: promocja Konto Santander Max

Jedna opłata, maksimum korzyści. Tak przedstawia się Konto Santander Max, a w najnowszej promocji przy jego założeniu możesz zyskać do 400 zł premii.

7 Zyskaj do 300 zł za otwarcie Konta za Zero i płatności kartą VISA w banku PKO BP
300

PKO BP: promocja Konta za Zero

Do zgarnięcia nawet 300 zł w postaci zwrotu 5% wartości transakcji bezgotówkowych kartą wykonanych w danym miesiącu kalendarzowym.

8 200 zł w banku Pekao za otwarcie konta osobistego + 7% na Koncie Oszczędnościowym
200

PEKAO: promocja Konto Przekorzystne

Proste warunki do spełnienia premia gotówkowa, a do tego wysokooprocentowane konto oszczędnościowe – to główne zalety nowej promocji za założenie Konta Przekorzystnego w banku Pekao.

Promocje bankowe za założenie konta i karty kredytowej

Promocje bankowe dotyczą najczęściej kont osobistych, są to tzw. promocje za założenie konta. W takiej sytuacji nagroda w postaci pieniężnej lub rzeczowej wypłacana jest po spełnieniu określonych warunków powiązanych z aktywnym korzystaniem z nowego konta bankowego. Większość banków nie pobiera opłat za prowadzenie rachunku osobistego jeśli dokona się określonych płatności kartą czy BLIKiem lub zapewni określony wpływ na konto. Tym samym można cieszyć się w pełni z przyznanej nagrody nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów.

Drugą kategorią są promocje kart kredytowych. Zarobek jest zwykle jeszcze większy niż w przypadku kont osobistych. Korzystanie z karty kredytowej jest dobrym sposobem uzyskania korzyści w przypadku osób zdyscyplinowanych. Istotne jest bowiem przestrzeganie terminów spłaty karty aby unikać kosztów w postaci odsetek

To jeszcze nie wszystko. W obydwóch przypadkach, bezpośrednio po założeniu konta osobistego, sięgać możemy dodatkowo po inne promocyjne produkty i usługi takie jak lokaty bankowe czy konta oszczędnościowe na preferencyjnych warunkach.

Najlepsze aktywne promocje bankowe – TOP 3

Nasz ranking promocji bankowych powstał po to aby prezentować wyłącznie aktywne promocje. Takie zestawienie ułatwia wybranie najkorzystniejszej oferty i uzyskanie atrakcyjnej premii pieniężnej lub nagrody rzeczowej.

Wśród aktywnych promocji bankowych, w szczególności warto zwrócić uwagę na 3 niżej wymienione promocje za otwarcie konta, gdyż premia jest wysoka a warunki łatwe do spełnienia.

Zyskaj nawet 600 zł za otwarcie konta Millennium 360° 

PROMOCJA AKTYWNA TRWA DO 25.06.2024 r. „Więcej z konta, więcej z życia” z bankiem Millennium – nawet 600 …

Do 530 zł w promocji za założenie konta w mBank i nawet 6,5% na oszczędnościach

PROMOCJA AKTYWNA TRWA DO 5.06.2024 r. mBank zachęca do otwarcia konta osobistego z możliwością …

Do 500 zł premii za założenie konta osobistego w Alior Banku

PROMOCJA AKTYWNA TRWA DO 31.05.2024 r. Każdy z nas lubi proste zasady – bo niby po co komplikować …

Jak powstaje ranking promocji bankowych

Wybór promocji bankowej wydaje się prostą czynnością. W końcu wystarczy zapoznać się z rankingiem i wybrać promocję z najwyższą premią i korzyściami, prawda? Niestety, nie jest to tak oczywiste, jak mogłoby się wydawać. Banki tworzą coraz to nowe wymagania, oczekują długiego czasu prowadzenia konta i pozostania aktywnym klientem, dzielą premię na pieniężną i rzeczową. My jako klienci, chcielibyśmy jak najprostszych zasad, łatwych warunków i szybkiej wypłaty premii. Stąd tworząc nasz ranking promocji bankowych bierzemy pod uwagę szereg czynników a nie jedynie wysokość wypłacanego wynagrodzenia.

Oceniając poszczególne promocje bankowe, w szczególności analizujemy:

  • wysokość premii za samo założenie konta bankowe
  • maksymalną wysokość premii i nagród rzeczowych w połączeniu promocji za otwarcie konta z innymi promocjami jak karta kredytowa, program poleceń, zwroty za płatności itp.
  • stopień trudności spełnienia warunków
  • okres karencji dla osób, które były już klientami banku i ponownie chciałyby przystąpić do promocji bankowej
Zarabianko
Logo