Poznaj produkty i aktualne promocje BNP Paribas

BNP Paribas jest 6. bankiem w Polsce pod względem aktywów. Jest bankiem uniwersalnym, oferującym produkty i usługi klientom detalicznym, a także firmom w segmentach mikro, MŚP i w ramach bankowości korporacyjnej.
Sztandarowym rachunkiem Banku BNP Paribas jest Konto Otwarte na Ciebie, do otwarcia którego bank zachęca organizując często atrakcyjne promocj.

W 2018 r. BGŻ BNP Paribas przejął Raiffeisen Bank Polska, dołączając tym samym do grona polskich banków z aktywami powyżej 100 mld zł i w 2019 roku wraz z otrzymaniem wpisu do Krajowego Rejestru Sądowego zmienił nazwę na BNP Paribas Bank Polska S.A. Od 2011 roku jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych.

BNP Paribas kod SWIFT / BIC

Kod SWIFT to kod, który służy do identyfikacji konkretnych banków na całym świecie. Składa się najczęściej z 8 znaków. Mogą występować również kody składające się z 11 znaków, wówczas 3 ostatnie znaki pozwalają zidentyfikować oddział banku. Nazywany jest także kodem BIC.

Nr BIC (SWIFT) dla Banku BNP Paribas to PPABPLPK

BNP Paribas numer rachunku IBAN

IBAN jest numerem rozliczeniowym, który stosuje się go w kilkudziesięciu krajach i terytoriach niezależnych na świecie. Potrzebny jest po to, aby unikalnie opisać właściciela rachunku. Składa się z różnej liczby cyfr, ponieważ każde państwo posiada swój własny wzór Numeru Rachunku Bankowego. Część z owych cyfr identyfikuje dany bank.

Numer rozliczeniowy BNP Paribas: 2030

Przykładowy numeru rachunku w BNP Paribas: PL 11 2030 0000 0000 0001 2345 6789

Aktualna oferta banku BNP Paribas

8.3
Do 4,5% w BNP Paribas – Lokata na nowe środki bez limitu kwot

Do 4,5% w BNP Paribas – Lokata na nowe środki bez limitu kwot

Lokata na Nowe Środki w banku BNP Paribas na pierwszy rzut oka wydaje się produktem łatwym i przyjemnym. Z …

Konto Otwarte na Ciebie w banku BNP Paribas

Bank BNP Paribas proponuje Konto Otwarte na Ciebie, które wyróżnia się możliwością dopasowania …

Podziel się swoją opinią:

DODAJ SWOJĄ OPINIĘ:

Zarabianko
Logo