Poznaj produkty i aktualne promocje banku Citi Handlowy

Citi Handlowy powstał w marcu 2001 roku z połączenia Banku Handlowego w Warszawie S.A. i Citibank (Poland) S.A. Obsługuje klientów indywidualnych, korporacyjnych, rządowych i instytucjonalnych oferując im cały wachlarz produktów i usług finansowych w zakresie bankowości detalicznej, bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej, usług maklerskich, bankowości transakcyjnej oraz zarządzania majątkiem.

Bank oferuje bogatą ofertę kart kredytowych, charakteryzujących się długim (56 dniowym) okresem bezodsetkowym oraz wysokim limitem kredytowym. Najpopularniejszą z nich jest karta kredytowa Citi Simplicity.

Swoimi finansami możesz zarządzać za pośrednictwem bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą bezpłatnej aplikacji mobilnej Citi Mobile

Citi Handlowy kod SWIFT / BIC

Kod SWIFT to kod, który służy do identyfikacji konkretnych banków na całym świecie. Składa się najczęściej z 8 znaków. Mogą występować również kody składające się z 11 znaków, wówczas 3 ostatnie znaki pozwalają zidentyfikować oddział banku. Nazywany jest także kodem BIC.

Nr BIC (SWIFT) dla Banku Citi Handlowy to CITIPLPX

Citi Handlowy numer rachunku IBAN

IBAN jest numerem rozliczeniowym, który stosuje się go w kilkudziesięciu krajach i terytoriach niezależnych na świecie. Potrzebny jest po to, aby unikalnie opisać właściciela rachunku. Składa się z różnej liczby cyfr, ponieważ każde państwo posiada swój własny wzór Numeru Rachunku Bankowego. Część z owych cyfr identyfikuje dany bank.

Numer rozliczeniowy banku Citi Handlowy: 109

Przykładowy numeru rachunku w Citi Handlowy: PL 61 1090 1014 0000 0712 1981 2874

Aktualna oferta banku Citi Handlowy

8
5% w Citi Handlowy – Konto SuperOszczędnościowe  opinie i szczegóły promocji

5% w Citi Handlowy – Konto SuperOszczędnościowe opinie i szczegóły promocji

Citibank przygotował ofertę dla swoich stałych klientów. Osoby, które posiadają w banku rachunek osobisty, …

Podziel się swoją opinią:

DODAJ SWOJĄ OPINIĘ:

Zarabianko
Logo