400 zł od Credit Agricole – w promocji „Przenieś konto, zyskaj premię z ekokartą”

W ramach promocji bankowej „Przenieś konto i zyskaj” możesz zyskać premię 400 zł. Wysokość premii zależy od wysokości wpływów na twoje konto: dostaniesz 100 zł, jeśli zapewnisz wpływ min. 1000 zł przez 3 kolejne miesiące lub 400 zł przy wpływach min. 4000 zł przez 3 kolejne miesiące. Przyjrzymy się zatem jakie warunki trzeba spełnić aby skorzystać z promocji.

Kto może skorzystać z promocji za otwarcie konta?

Najnowsza promocja banku Credit Agricole skierowana jest do osób pełnoletnich, zamieszkałych w Polsce i posiadających pełną zdolność do czynności prawnych. Z promocji nie mogą skorzystać osoby, które posiadały w banku konto po 31 grudnia 2020 roku. Aby skorzystać z tej promocji umowę o konto musisz podpisać właśnie do tego dnia.
Tej promocji nie możesz łączyć z innymi promocjami, które dotyczą otwarcia konta, jakie bank organizuje w tym samym czasie. Promocja trwa do 31 grudnia 2023 roku.

Co zrobić? Krok po kroku…

 1. Podpisz umowę o Konto dla Ciebie lub Konto dla Ciebie VIP w banku Credit Agricole do 31.12.2023 r. Premię otrzymasz jeśli spełnisz poniższe warunki:
  • zamówisz kartę do konta
  • wyrazisz zgodę na otrzymywanie ofert marketingowych od banku oraz podmiotów, które z nim współpracują elektronicznie oraz telefonicznie
  • aktywujesz dostęp i zalogujesz się do konta przez przynajmniej jeden z naszych serwisów CA24: CA24 ebank lub CA24 Mobile
  • wybierzesz wyciągi z konta w formie elektronicznej
  • wypełnisz upoważnienie z wnioskiem o przeniesienie rachunku płatniczego do 7 dni od dnia, gdy podpiszesz umowę konta
  • złożysz dyspozycję zamknięcia rachunku w dotychczasowym banku
  • podasz nazwę i adres firmy lub instytucji, od której otrzymujesz wynagrodzenie (bank powiadomi tę firmę o zmianie twojego rachunku bankowego)
  • zapewnisz wpływy na konto nie później niż do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego po dniu otwarcia konta
 2. W promocji możesz otrzymać jednorazową premię:
  • 100 zł – jeśli zapewnisz wpływy na konto, co najmniej 1.000 zł miesięcznie przez kolejne 3 miesiące
  • 400 zł – jeśli zapewnisz wpływy na konto, co najmniej 4.000 zł miesięcznie przez kolejne 3 miesiące

O tym warto wiedzieć

! Pamiętaj, aby przed wypłatą nagrody nie wycofać zgody na przetwarzanie danych osobowych, gdyż będzie to równoznaczne z Twoją rezygnacją z udziału w Promocji i nagroda nie zostanie przyznana

! Pamiętaj, że musisz zapewnić pierwszy wpływ na konto do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego, który przypada po dniu otwarcia konta. Jeśli tego nie zrobisz nie uzyskasz premii.

! Wyciągi z konta w formie elektronicznej będą wysyłane na adres email lub dostępne w CA24 ebank

! Wpływ na konto to suma wpłat gotówkowych oraz przelewów na rachunek główny twojego
konta w miesiącu kalendarzowym

! Premia zostanie wypłacona nie później niż na koniec czwartego miesiąca kalendarzowego liczonego od miesiąca otwarcia konta

Pozostałe promocje banku Credit Agricole

9
5,5% w Credit Agricole – Lokata na Nowe Pieniądze opinie i szczegóły promocji

5,5% w Credit Agricole – Lokata na Nowe Pieniądze opinie i szczegóły promocji

Credit Agricole przygotowuje dla klientów różne promocje, tym razem jest to lokata ze stałym …
8
Credit Agricole Konto Biznes

Credit Agricole Konto Biznes

KONTO DLA AKTYWNYCH W BIZNESIE : 0 zł za prowadzenie konta przez 12 miesięcy 0 …

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI!

Podsumowanie promocji w Credit Agricole

Promocja jest dosyć prosta w założeniach. Jeśli nie jesteś zadowolony ze swojego aktualnego banku i planujesz przenieść konto warto rozważyć tą ofertę i zyskać przy okazji sporą premię. Zanim to jednak uczynisz zapoznaj się ze szczegółami dotyczącymi konta osobistego w Credit Agricole.
Zwróć uwagę, że aby Konto dla Ciebie było darmowe, konieczne jest zapewnienie wpływu min. 1000 zł miesięcznie i wykonanie min. 1 transakcji kartą każdego miesiąca.

2 komentarze
Pokaż wszystkie Najbardziej pomocne Najwyżej ocenione Najniżej ocenione Dodaj swoją opinię
 1. Czy przelewy blik na telefon od innych osób również zaliczają się jako wpływ do kwoty 1000 lub 400zł?

  Mam jeszcze pytanie czy jeżeli konto otworze 30 listopada to wpływ na konto musi być dokonany 30 lub 31 grudnia , czy może byc również 10 grudnia , 11 grudnia itd..?
  W regulaminie widnieje zapis ” Pamiętaj że musisz zapewnić pierwszy wpływ na konto do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego, przypadającego po DNIU otwarcia konta „

  • Odpowiedz
   Anna Frączkowska 2023-12-01 at 11:10

   Regulamin nie wyklucza przelewów blik na telefon od innych osób, pod warunkiem, że konto z którego przelew jest wykonany nie jest z Tobą w żaden sposób powiązane (nie widniejesz tam jako posiadacz, współposiadacz lub pełnomocnik).
   Wpływy na konto możesz dokonywać codziennie, ważne, aby zrobić to najpóźniej do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego po dniu otwarcia konta. Jeśli zatem otworzysz konto 30 listopada, będą liczone wpływy z okresu do 31 grudnia.

DODAJ SWOJĄ OPINIĘ:

Zarabianko
Logo