Aż 250 zł premii w ING za założenie konta Direct + 6% dla oszczędności


ING Bank Śląski w nowej promocji zaprasza klientów do otwarcia konta osobistego i zachęca do korzystania z płatności bezgotówkowych. W zależności od warunków, które spełnisz możesz otrzymać 120 zł lub 250 zł premii oraz skorzystać z promocyjnego oprocentowania 6% na Otwartym Koncie Oszczędnościowym. Przyjrzyjmy się promocji w szczegółach.

Kto może skorzystać z promocji?

Z najnowszej promocji banku mogą skorzystać tylko nowi klienci. Co to oznacza? Tym mianem można określić osobę, która od 1 kwietnia 2022 r. do 29 czerwca 2023 r. nie posiadała konta w banku ING, ani żadnego innego produktu (np. karty kredytowej czy pożyczki), nie była również pełnomocnikiem do rachunku. Z promocji mogą skorzystać również osoby w przedziale wiekowym 18-26 lat otwierając Konto dla młodych Mobi.

Ponadto jeśli chcesz wziąć udział w akcji musisz być osobą pełnoletnią oraz posiadać numer telefonu komórkowego zarejestrowany u polskiego operatora.

Co zrobić? Krok po kroku…

 1. Załóż Konto osobiste Direct (lub Komfort) do 28.09.2023
  • wypełnij formularz podając dane osobowe i kontaktowe
  • wpisz kod sms przesłany przez bank na Twój numer telefonu
  • zamów kartę do konta (warunek konieczny do uzyskania premii)
  • wybierz sposób potwierdzenia tożsamości (przelewem z innego banku, poprzez zamówienie wizyty kuriera lub w dowolnej placówce banku)
  • uzupełnij dodatkowe dane – tu przyda się dowód osobisty
  • zaznacz zgody na treści marketingowe i kontakt banku
  • potwierdź powyższe dane i kliknij Zawieram umowę
 2. Zyskasz 120 zł jeśli założysz konto i do 31.12.2023 r. wydasz 1.000 zł kartą lub BLIKIEM
  • możesz zrobić transakcje bezgotówkowe kartą wydaną do konta, portfelem mobilnym (Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay) lub BLIKIEM na łączną kwotę min. 1.000 zł. Operacji możesz dokonać w dowolnych sklepach, punkach handlowo-usługowych, w Internecie lub płacąc za media
 3. Zyskasz dodatkowo 130 zł, jeśli:
  • zrobisz min. 3 transakcje BLIKIEM, płacąc za zakupy w sklepach internetowych (mogą to być transakcje z poprzedniego warunku)
  • otrzymasz w każdym z 3 dowolnych miesięcy trwania promocji łączny wpływ na min. 1.000 zł (może to być wynagrodzenie, renta lub emerytura) na konto otwarte w ramach promocji
  • założysz min. jeden cel oszczędnościowy na OKO otwartym w ramach promocji i odłożysz na nim min. 300 zł
  • Powyższe warunki należy spełnić do 31.12.2023
 4. WYPŁATA PREMII – 120 lub 250 zł premii wpłynie na Twoje Otwarte Konto Oszczędnościowe do 16 stycznia 2024 r. Do tego dnia nie możesz zamknąć rachunku osobistego, karty ani OKO.
 5. Jeśli chcesz, trzymaj oszczędności na 6% na koncie oszczędnościowym z wysokim limitem do 300.000 zł, aż do zakończenia okresu promocyjnego.

O tym warto wiedzieć

! Od 1 kwietnia 2022 r. do 29 czerwca 2023 r nie możesz mieć (ani być współposiadaczem lub pełnomocnikiem) konta ani żadnego innego produktu (np. karty, pożyczki) w ING banku. Musisz być całkiem nowym klientem.

! Aby dopełnić warunków promocji konieczne jest zamówienie karty debetowej – możesz to zrobić do 28 września 2023 r.

! Transakcje bezgotówkowe to płatności w sklepach stacjonarnych, internetowych i przez telefon wykonane kartą, Blikiem lub za pomocą Apple Pay, Google Pay oraz Garmin Pay.

! Konieczne wykonanie 3 płatności z użyciem Blika – transakcje nie mogą być anulowane lub zwrócone.

! Do dnia wypłaty nagrody, musisz mieć aktywne Konto założone w ramach tej Promocji wraz z Kartą i OKO.

! Promocja skierowana jest tylko do osób, które wyraziły zgodę na marketing drogą elektroniczną oraz otrzymywanie profilowanych informacji handlowych i tylko takie osoby mogą do niej przystąpić.

! Pamiętaj, aby uniknąć miesięcznej opłaty za kartę należy dokonać płatności na min. 300 zł/m-c

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI!

Podsumowanie promocji

Niewątpliwym plusem promocji jest możliwość poprzestania na pierwszym bonusie wynoszącym 120 zł za założenie konta i dokonaniu płatności na kwotę 1.000 zł do końca sierpnia. Zatem czasu jest sporo.
W przypadku chęci zdobycia pełnego bonusu 250 zł trzeba się nieco bardziej wysilić i dokonać wpływów na konto (min. 1000 zł) w 3 kolejnych miesiącach, płatnościach BLIKIEM, założeniu celu oszczędnościowego i zasilenie go kwotą min. 300 zł. Ogólnie nie są to trudne warunki, przy odrobinie dobrej organizacji każdy poradzi sobie z nimi bez problemu.

Produkty towarzyszące

6% w ING – Otwarte Konto Oszczędnościowe OKO „Bonus na start online”

ING Bank Śląski przygotował dwie oferty specjalne: „Bonus na start online” orz „Bonus na start” – obydwie …

Podziel się swoją opinią:

Dodaj Odpowiedź

Zarabianko
Logo