Konto Jakże Osobiste w Alior Banku

Otwierając Konto Jakże Osobiste w Alior Bank możesz korzystać z bezpłatnych bankomatów, płacić kartą w 152 walutach bez kosztów przewalutowania oraz zadbać o ubezpieczenie podróży. Jako dodatek do konta bank oferuje aż 11 KORZYŚCI do wyboru, które możesz zmieniać w dowolnym momencie.

Dla kogo Konto Jakże Osobiste?

Posiadaczem Konta Jakże Osobistego może być osoba, która ukończyła 13 lat. Do 26 roku życia prowadzenie konta jest darmowe.

Parametry oferty

KONTO

Rodzaj kontaKonto osobiste od 13 r.ż.
Opłata za otwarcie konta0 zł
Opłata za prowadzenie konta0 zł – jeśli zapewnisz wpływ min. 1500 zł miesięcznie lub masz poniżej 26 lat
10 zł – w innym wypadku
Oprocentowanie rachunku0%
Aplikacja mobilnaTak

KARTA

Typy kartKarta Debit Mastercard Zbliżeniowa
Opłata za wydanie karty0 zł
Opłata za odnowienie karty0 zł
Opłata miesięczna za kartę0 zł – jeśli wykonasz transakcję bezgotówkową kartą, Blikiem, Apple Pay/Google Pay na min. 300 zł lub jeśli nie ukończyłeś 18 r.ż.
5 zł – w innym wypadku
Płatności kartą za granicą0 zł
Płatności mobilneBLIK
Apple pay, Google pay, Garmin pay
Fitbit pay, SwatchPay, Xiaomi Pay

BANKOMATY

Wypłaty z bankomatów w Polsce0 zł – bankomaty Alior Bank
2,50 zł – pozostałe bankomaty
Wypłaty z bankomatów w Polsce Blikiem0 zł
Wypłaty z bankomatów za granicą2,50 zł – bankomaty strefy EOG
5 zł – pozostałe bankomaty
Wypłaty gotówki w oddziale banku0 zł
Wpłaty gotówki w oddziale banku0 zł
Wpłaty gotówki we wpłatomacie0,2% (min. 1 zł) – w oddziałach banku
0,35% (min. 1 zł) – wpłatomaty Planet Cash
0,6% (min. 1 zł) – pozostałe wpłatomaty

PRZELEWY

Przelew krajowy zwykły0 zł
Przelew błyskawiczny5 zł
Przelew na telefon BLIK0 zł
Przelew w oddziale banku8 zł
Zlecenie stałe0 zł
Polecenie zapłaty0 zł
Kody SMS / autoryzacja przez aplikacje0 zł  przy braku autoryzacji przez aplikację mobilną
Przelew europejski SEPA0 zł
Przelew zagraniczny SWIFT30 zł

Pakiet Korzyści

Ważnym wyróżnikiem Konta Jakże Osobistego jest pakiet korzyści, który sprawia, że jest ono, jak nazwa wskazuje bardziej osobiste. Korzyści można wybrać od razu po otwarciu Konta Jakże Osobistego w bankowości internetowej lub mobilnej lub w placówce banku. Wybrana korzyść aktywna jest już następnego dnia od godz. 6:00.

Dwie korzyści są darmowe, każda kolejna to koszt w wysokości 3,50 zł miesięcznie. Z każdej korzyści możesz zrezygnować w dowolnym momencie, jednak pozostanie ona aktywna do końca miesiąca. W miesiącu otwarcia rachunku nie pobierze się prowizja za korzyści. Jakie to są korzyści? Sprawdź listę poniżej:

 1. płatność kartą bez kosztów przewalutowania
 2. darmowe wypłaty gotówki z bankomatów w Polsce
 3. darmowe wypłaty z bankomatów za granicą
 4. limit na koncie bez odsetek przez 10 dni
 5. pakiet 30 bezpłatnych powiadomień SMS
 6. zwrot 1% za płatności mobilne – do 200 zł miesięcznie
 7. pakiet assistance – pomoc w nagłych wypadkach
 8. pakiet 5 bezpłatnych przelewów natychmiastowych
 9. ubezpieczenie w podróży za granicą
 10. wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym
 11. punkty dla graczy (1 punkt za każde wydane 1,50 zł przez płatności mobilne) – dla posiadaczy karty Debit Mastercard LoL, z którą zyskujesz Riot Points w grze League of Legends

Zamknięcie produktu, do którego aktywowana jest korzyść (np. konta oszczędnościowego) spowoduje zamknięcie tej korzyści już następnego dnia i nie będzie ona zaliczana do aktywnych.

Jak otworzyć Konto Jakże Osobiste?

 • Otwórz Konto Jakże Osobiste na stronie banku
 • Wypełnij wniosek i wybierz jeden z trzech sposobów potwierdzenia tożsamości: VideoSelfie, przelew weryfikacyjny z innego banku, wizytę kuriera
 • Poczekaj na kontakt z banku celem weryfikacji

Konto możesz również otworzyć przez aplikację mobilną – nawet jeśli nie jesteś jeszcze klientem Alior Banku. Ściągnij aplikację Alior Mobile i zaloguj się

Przed otwarciem konta sprawdź aktualne promocje Alior Banku, w których często można zyskać premie przy zakładaniu konta.

Zwroty za rachunki

Usługa Zwroty za Zakupy to oferta banku Millennium, dzięki której możesz robić zakupy w w blisko 800 sklepach internetowych i otrzymać nawet 25% zwrotu. Dla posiadaczy konta Millennium 360° przygotowane są specjalne oferty (oznaczone różową ramką) oraz większe zwroty.

Zakupy zawsze zaczynasz w aplikacji Millennium lub bankowości internetowej Millenet. Znajdź sekcję Zwroty za zakupy na ekranie głównym lub z menu wybierz sekcję Usługi dodatkowe, a następnie Zwroty za zakupy.

Aplikacja mobilna Alior Banku

Aplikacja mobilna Alior Mobile to dostęp do Twojego konta gdziekolwiek jesteś. Dzięki powiadomieniom zostaniesz poinformowany o każdej operacji na twoim Koncie Jakże Osobistym. Możesz płacić telefonem lub smartwatchem, korzystać aktywnie z BLIKA płacąc, robiąc przelewy, wypłacając pieniądze oraz opłacać autostrady, bilety czy parkingi. Alior Mobile umożliwia logowanie do systemu za pomocą odcisku palca lub systemu rozpoznawania twarzy.

Bank gwarantuje bezpieczeństwo korzystania z aplikacji – każda płatność musi uzyskać autoryzację, służą do tego kody SMS i/lub powiadomienia PUSH. Kody przesyłane są na wskazany numer telefonu, a powiadomienia PUSH – na urządzenie domyślne. W Alior Banku jeden kod służy do autoryzowania jednej konkretnej operacji lub grupy transakcji, dla której został wygenerowany, co zapewnia maksymalną ochronę i bezpieczeństwo środków.

Ponadto Alior Bank oferuje unikatowe rozwiązanie, które pozwoli Ci w łatwy sposób sprawdzić, czy osoba dzwoniąca do ciebie i podająca się za pracownika banku jest nią rzeczywiście. Do tego celu służy hasło zwrotne, które można ustalić za pośrednictwem infolinii lub w dowolnym oddziale Alior Banku.

Konto Jakże Osobiste – opinia

Konto Jakże Osobiste to flagowy produkt Alior Banku, dlatego często można trafić na promocje podczas jego zakładania. Jest to podstawowe konto osobiste, które spełnia wszystkie standardowe funkcje. Aby być zwolnionym z opłat za prowadzenie konta należy każdego miesiąca zapewnić wpływ 1500 zł (musi to być jeden przelew na taką kwotę, nie można zasilić rachunku kilkoma kwotami). Przelew musi pochodzić z innego banku, albo z konta firmowego prowadzonego w Alior Banku.

Zdecydowanym wyróżnikiem jest pakiet korzyści, pozwalający dostosować konto do swoich preferencji. Na minus należy wskazać płatne wpłatomaty, nawet własne. I nie ma wśród korzyści takiej, która by ten mankament rozwiązała. Zatem, jeśli nie korzystasz z wpłatomatów ta kwestia Cię nie dotyczy i możesz śmiało przyjrzeć się ofercie Konta Jakże Osobistego.

Sprawdź aktualną ofertę Alior Banku

Poznaj produkty i aktualne promocje Alior Bank

Alior Bank to polski bank, który rozpoczął działalność w 2008 roku. Jest to bank uniwersalny, oferujący …

Podziel się swoją opinią:

DODAJ SWOJĄ OPINIĘ:

Zarabianko
Logo