Do 530 zł w promocji za założenie konta w mBank i nawet 6,5% na oszczędnościach

mBank zachęca do otwarcia konta osobistego z możliwością zyskania premii i bonusów o łącznej wartości nawet 530 zł. Na tytułową premię składają się: 210 zł za otwarcie konta na selfie lub przez e-dowód, 200 zł za aktywność i spełnienie warunków promocji oraz 120 zł za eKonto dla dziecka.
Dodatkowo możesz cieszyć się z promocyjnego oprocentowania na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele w wysokości 6,5% w skali roku do kwoty 50.000 zł.
Sprawdźmy zatem jakie warunki należy spełnić.

Kto może skorzystać z promocji za otwarcie konta?

Najnowsza promocja mBanku skierowana jest do nowych klientów. Bank definiuje nowego klienta jako osobę, która od 1 stycznia 2020 r. nie była i nadal nie jest posiadaczem lub współposiadaczem konta osobistego i/lub konta oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.
W tej promocji możesz wziąć udział zakładając jedynie konto indywidualne, nie możesz otworzyć konta razem z drugą osobą.

Ile można zyskać?

Łączne premie w ramach promocji wynoszą 530 zł:

 • 200 zł – 100 zł za jednorazowy wpływ min. 1000 zł w ciągu 7 dni od otwarcia konta i 8 transakcji kartą lub BLIKiem oraz 2 premie po 50 zł za spełnienie tych samych warunków w drugim i trzecim miesiącu po otwarciu konta
 • 200 zł – za otwarcie rachunku przez e-dowód lub metodą na selfie i zrealizowanie wszystkich wymagań regulaminu
 • 10 zł – za zarejestrowanie się w promocji „Nagroda dodatkowa IV”, otwarcie konta metodą na selfie lub przez e-dowód i wykonanie 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub Blikiem w miesiącu otwarcia konta i/lub w miesiącu kolejnym
 • 120 zł – za założenie dla dziecka eKonto Junior

Co zrobić? Krok po kroku…

 1. Załóż eKonto do 5.06.2024 r. na stronie promocji
  • złóż wniosek o otwarcie eKonta osobistego wraz z wnioskiem o wydanie karty podając dane osobowe i kontaktowe
  • zamów kartę do konta (warunek konieczny do uzyskania premii)
  • wybierz sposób w jaki potwierdzisz swoje dane: automatycznie przez e-dowód – przygotuj e-dowód i 4-cyfrowy PIN. Potwierdź dane w aplikacji eDO App i otwórz konto
  • zaakceptuj wymagane oświadczenia
  • sprawdź i zaakceptuj dane i kliknij Zawieram umowę
 2. PREMIĘ 100 zł za szybki wpływ i transakcje otrzymasz, jeśli:
  • zrobisz jednorazowy wpływ min. 1000 zł na eKonto osobiste w ciągu 7 dni kalendarzowych od jego otwarcia
  • zrobisz minimum 8 transakcji w miesiącu otwarcia eKonta osobistego i/lub w kolejnym miesiącu i nie anulujesz ich do 15 dnia miesiąca, następującego po miesiącu, w którym
   je zrobiłeś (np. zwrot towaru)
 3. PREMIĘ 50 zł za wpływ i transakcje otrzymasz, jeśli w drugim miesiącu:
  • zrobisz jednorazowy wpływ min. 1000 zł na eKonto osobiste
  • zrobisz minimum 8 transakcji kartą lub BLIKiem i nie anulujesz ich do 15 dnia miesiąca, następującego po miesiącu, w którym je zrobiłeś (np. zwrot towaru)
 4. PREMIĘ 50 zł za wpływ i transakcje otrzymasz, jeśli w trzecim miesiącu:
  • zrobisz jednorazowy wpływ min. 1000 zł na eKonto osobiste
  • zrobisz minimum 8 transakcji kartą lub BLIKiem i nie anulujesz ich do 15 dnia miesiąca, następującego po miesiącu, w którym je zrobiłeś (np. zwrot towaru)
 5. PREMIĘ 10 otrzymasz, jeśli:
  • zapisałeś się do promocji metodą na selfie lub z wykorzystaniem e-dowodu i zrobisz min. 5 transakcji kartą (w tym płatności telefonem) i/lub BLIK w miesiącu otwarcia konta i/lub w miesiącu kolejnym
 6. BONUS 200 zł otrzymasz, gdy:
  • spełnisz powyższe warunki za szybki wpływ i transakcje w miesiącu pierwszym, drugim i trzecim
 7. Zyskasz dodatkowo 120 zł za założenie konta Junior
  • po aktywacji swojego konta otwórz eKonto Junior dla dziecka poniżej 13 roku życia (musisz to zrobić do końca pierwszego miesiąca następującego po otwarciu eKonta osobistego)
  • bonus za otwarcie eKonta Junior otrzymasz do końca drugiego pełnego miesiąca po otwarciu eKonta osobistego
 8. Świetnym bonusem jest promocyjne oprocentowanie na rachunku Moje cele w wysokości:
  • 6,5% w skali roku do kwoty 50 000 zł dla klientów, którzy otworzą eKonto osobiste przez selfie albo e-dowód
  • 5,3% w skali roku do kwoty 50 000 zł dla klientów, którzy otworzą eKonto osobiste w inny sposób niż przez selfie albo e-dowód

O tym warto wiedzieć

! Aby skorzystać z promocji nie zapomnij otwierając konto zamówić kartę – karta będzie darmowa przy wykonaniu nią transakcji na kwotę 350 zł w miesiącu (7 zł przy braku spełnienia tego warunku)

! Warunkiem koniecznym jest akceptacja wymaganych przez bank oświadczeń oraz wyrażenie zgody na ujawnienie przez bank na rzecz CyberRescue Sp. z o.o. informacji o kliencie, w tym również informacji objętych tajemnicą bankową

! Do promocji możesz przystąpić do 05.06.2024 r., a dzień 31.10.2024 r. jest ostatnim, w którym bank wypłaci premię

! Pamiętaj, aby na na rachunku Moje cele do regularnego oszczędzania różnica w Twojej zaoszczędzonej kwocie z miesiąca na miesiąc wynosiła minimum 100 zł. W przeciwnym razie Twój cel będzie oprocentowany na 0,5%, czyli oprocentowaniem standard

Sprawdź również: Ranking promocji bankowych

Jak zyskać promocyjne oprocentowanie 6,5% na koncie Moje Cele?

Promocyjne oprocentowanie 6,5% jest dostępne dla nowego klienta, który zdecyduje się założyć konto w ramach trwającej promocji za pomocą selfie albo przez e-dowód. Jeśli wybierzesz inną formę wówczas oprocentowanie zmniejszy się na 5,3% w skali roku.
Na rachunku ulokować możesz do 50.000 zł na okres 3 miesięcy od otwarcia konta Moje Cele. Po 3 miesiącach środki zostaną objęte standardowym oprocentowaniem.
Żeby uzyskać oprocentowanie 6,5% należy pamiętać, aby różnica w oszczędnościach wynosiła min. 100 zł w każdym miesiącu.

SKORZYSTAJ z PROMOCJI!

Podsumowanie promocji za założenie konta

Promocję za otwarcie konta w mBanku uznałbym za akcję o średnim poziomie trudności. Z jednej strony, w każdym miesiącu jej obowiązywania musisz wykonać aż 8 płatności kartą lub BLIK. Patrząc jednak na to z drugiej strony, jeśli faktycznie zaczniesz używać konta i środków na nim zgromadzonych do zwykłych, codziennych płatności nie będzie to nic wielkiego. 8 płatności zrealizujesz w ciągu kilku dni i warunek spełniony. Należy jednak pamiętać, aby zasilić koto przez 3 miesiące kwotą 1000 zł.

Zwróć też uwagę na to, iż po 410 zł sięgnąć może każdy, natomiast dodatkowe 120 zł to już oferta tylko dla rodziców i to z dziećmi w określonym wieku. Jeśli zatem masz pociechę do 13 lat możesz zyskać więcej. Pytanie, które może się nasuwać – jak kilkumiesięczne dziecko poradzi sobie z używaniem karty płatniczej? 🙂 Ale tym się już nikt nie będzie przejmował.

Podziel się swoją opinią:

DODAJ SWOJĄ OPINIĘ:

Zarabianko
Logo