Poznaj produkty i aktualne promocje Nest Bank

Nest Bank to dynamicznie rozwijający się polski bank, który zyskał uznanie dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i nowoczesnemu podejściu do obsługi klienta. Bank aktywnie wykorzystuje technologie cyfrowe, co pozwala na oferowanie nowoczesnych narzędzi bankowości internetowej oraz mobilnej. Dzięki temu klienci Nest Banku mogą wygodnie zarządzać swoimi finansami poprzez aplikację mobilną, realizować płatności, kontrolować wydatki i wiele innych. Nest Bank S.A. kieruje swoje produkty zarówno do klientów indywidualnych, jak i mikroprzedsiębiorców.

Nest Bank został założony w 1995 r. pod nazwą WestLB Polska S.A. W 2010 r. zmieniono nazwę na Polski Bank Przedsiębiorczości S.A. Wychodząc naprzeciw nowym potrzebom rynkowym, bank w listopadzie 2016 r. dokonał rebrandingu i rozpoczął oferowanie swoich produktów pod nową nazwą Nest Bank.

Bank od początku kusi dobrą ofertą lokat i kont oszczędnościowych. Najbardziej rozpoznawalnym produktem jest Lokata Witaj, która znajduje się w czołówce rankingu lokat bankowych, oferując wysokie oprocentowanie.

Rówież mikroprzedsiębiorcy mogą skorzystać z atrakcyjnej oferty BizNest Konta firmowego, którego prowadzenie, wszystkie internetowe przelewy krajowe Elixir, w tym do ZUS i US oraz bankomaty są darmowe.

9.4
7,1% w Nest Banku – Lokata Witaj opinie i szczegóły promocji

7,1% w Nest Banku – Lokata Witaj opinie i szczegóły promocji

Mimo, że Nest Bank powstał głównie z myślą o przedsiębiorcach, klient indywidualny znajdzie tu również …
9.5
7,1% w Nest Banku – Konto Oszczędnościowe opinie i szczegóły promocji

7,1% w Nest Banku – Konto Oszczędnościowe opinie i szczegóły promocji

Nest Bank, choć kojarzy się głównie z dobrą ofertą dla firm, ma też kilka ciekawych produktów dla osób …

Nest Konto Firmowe

Pakiet korzyści o wartości 3200 zł od Nest! i Allegro  800 zł od Allegro po otwarciu BIZnest Konta do 400 …

Podziel się swoją opinią:

DODAJ SWOJĄ OPINIĘ:

Zarabianko
Logo