Nawet 760 zł z TurboKARTĄ od Santander Consumer Bank – PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Santander Consumer Bank proponuje założenie karty kredytowej Visa w ramach najnowszej oferty „Weź kartę i zyskaj bony” z możliwością zyskania aż 760 zł. Na wspomnianą premię składają się Vouchery do Allegro o wartości maks. 400 zł oraz do 360 zł zwrotu rocznie za wybrane zakupy. Jak zyskać TurboKARTĘ i 400 zł do Allegro? Sprawdźmy.

Co warto wiedzieć

! Opłata roczna za wydanie i obsługę karty będzie wynosiła 0 zł jeżeli Twoje płatności wyniosą co najmniej 1.000 zł miesięcznie (w innym wypadku opłata wyniesie 6,90 zł miesięcznie)

! Pamiętaj, że proces wnioskowania o kartę kredytową jest związany ze zbadaniem Twojej zdolności kredytowej. Przyznanie karty uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez bank

! Pula Nagród jest ograniczona i wynosi maksymalnie 6000 voucherów o wartości 100 zł każdy

! RRSO wynosi 23,69%

! Pamiętaj o regularnej spłacie karty kredytowej!

! Zgodnie z regulaminem z promocji wyłączone są transakcje dokonane w punktach prowadzących działalność określoną poniższymi kodami MCC oraz operacje dokonane za pośrednictwem systemów płatności internetowych takich jak np. Revolut, SkyCash czy PayPal.

  • 4829 – przelew środków pieniężnych,
  • 6010, 6012, 6051 – instytucje finansowe – ręczne wypłaty gotówkowe; towary i usługi; waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne,
  • 6211 – pośrednicy ubezpieczeniowi,
  • 6540 – instytucje niefinansowe – zakup/obciążenie karty,
  • 7995 – obstawianie zakładów (włącznie z loteriami), żetony w kasynach.

Reasumując, premia z tej promocji bankowej jest naprawdę wysoka. Nieczęsto można zobaczyć tak duże kwoty w rankingu promocji bankowych. To jedna z lepszych kampanii tego roku.

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI!

Podziel się swoją opinią:

DODAJ SWOJĄ OPINIĘ:

Zarabianko
Logo