Poznaj produkty i aktualne promocje Santander Consumer Bank

Santander Consumer Bank należy do hiszpańskiej Grupy Santander. Grupa jest obecna na polskim rynku od 2001 r., jednak marka Santander Consumer Bank pojawiła się w roku 2006 r. Obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak i firmowych, w swojej ofercie posiada głównie kredyty gotówkowe, karty kredytowe oraz lokaty i rachunki oszczędnościowe dostępne bez konieczności posiadania konta osobistego (których bank po prostu nie prowadzi).

Jednym z wyróżników Santander Consumer Bank jest jego wysoka jakość obsługi klienta. Bank ten oferuje klientom dostęp do szerokiej sieci oddziałów oraz dedykowanej aplikacji mobilnej, co pozwala na łatwe i wygodne zarządzanie swoimi finansami.

Santander Consumer Bank wyróżnia się również swoją ofertą dla osób zainteresowanych finansowaniem zakupów na raty. Bank ten oferuje program Santander Raty, który umożliwia zakup produktów w wielu sklepach na dogodnych warunkach.

Bank ten cieszy się również dużą popularnością wśród osób poszukujących rozwiązań inwestycyjnych. Santander Consumer Bank oferuje swoim klientom możliwość inwestowania w fundusze inwestycyjne oraz na giełdzie.

Santander Consumer Bank kod SWIFT / BIC

Kod SWIFT to kod, który służy do identyfikacji konkretnych banków na całym świecie. Składa się najczęściej z 8 znaków. Mogą występować również kody składające się z 11 znaków, wówczas 3 ostatnie znaki pozwalają zidentyfikować oddział banku. Nazywany jest także kodem BIC.

Nr BIC (SWIFT) dla Santander Consumer Bank to: SCFBPLPW

8.5
5% w Santander Consumer Bank – Rachunek Oszczędnościowy opinie i szczegóły promocji

5% w Santander Consumer Bank – Rachunek Oszczędnościowy opinie i szczegóły promocji

Rachunek Oszczędnościowy w Santander Consumer Bank kusi nie tylko wysokim oprocentowaniem, ale również …
9.3
5% w Santander Consumer Bank – Lokata Online na Nowe Środki opinie i recenzja

5% w Santander Consumer Bank – Lokata Online na Nowe Środki opinie i recenzja

Santander Consumer Bank jest często mylony z Santander Bank Polska – obydwie firmy mają podobny system …

Podziel się swoją opinią:

DODAJ SWOJĄ OPINIĘ:

Zarabianko
Logo