Załóż VeloKonto i zyskaj 600 zł zwrotu za zakupy kartą, telefonem lub BLIKIEM


„Startuj z VeloKontem” – tą promocją VeloBank chce przywitać nowych klientów dając im możliwość zyskania aż 600 zł. Sprawdźmy czego wymaga od nas bank i czy łatwo zyskać wspomnianą premię. Okres trwania promocji zaczyna się od dnia, w którym otworzysz i aktywujesz VeloKonto.

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja dedykowana jest nowym klientom banku, a konkretnie tym, którzy nie posiadali w VeloBanku konta osobistego od 31.12.2022 r. Ponadto musisz być osobą pełnoletnią, posiadającą pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkałą w Polsce.

Co zrobić? Krok po kroku…

 1. Aby otrzymać 60 zł do 31.07.2024 r.:
  • Otwórz rachunek bankowy VeloKonto na stronie promocji
  • Otwórz konto oszczędnościowe VeloSkarbonka
  • Udziel zgody marketingowe na wszystkie kanały kontaktu nie później niż w dniu zawarcia umowy (w przypadku rachunku wspólnego zgodę marketingową udzielić muszą obaj posiadacze rachunku)
  • Zaloguj się do bankowości mobilnej
 2. Jak otrzymać 540 zł (9 x 60 zł)
  • Zasilaj VeloKonto wpływem w wysokości co najmniej 2.000 zł w każdym z 8 miesięcych kalendarzowych po miesiącu aktywacji VeloKonta
  • przelew musi pochodzić z rachunku w innym banku lub konta firmowego prowadzonego przez VeloBank
  • Płać kartą, telefonem lub BLIKIEM przez 9 kolejnych miesięcy i odbieraj na Twoje konto VeloSkarbonka zwrot kwoty równej 5% wartości Twoich płatności bezgotówkowych. Możesz odebrać do 60 zł w każdym miesiącu.
 3. WYPŁATA NAGRÓD
  • Wypłata nagród nastąpi na VeloSkarbonkę maksymalnie w ciągu dwóch dni roboczych od daty zaksięgowania transakcji na VeloKoncie
  • Premia jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych

O tym warto wiedzieć

! Utrzymaj zgody marketingowe i nie zgłaszaj sprzeciwu do przetwarzania Twoich danych osobowych od dnia, w którym przystąpisz do promocji do dnia przekazania nagrody

! VeloKonto i VeloSkarbonka nie mogą być w okresie wypowiedzenia do dnia wypłaty premii, nie możesz również odwołać zgody marketingowej

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI!

Podsumowanie promocji

Promocja „Startuj z VeloKontem” jest prostą okazją do zyskania 600 zł w ciągu 9 miesięcy. Ale wymaga podjęcie pewnych aktywności, jak zapewnienia regularnych wpływów na konto oraz dokonywania transakcji, a pieniądze będą do Ciebie wracać. Dodatkowo musisz otworzyć darmowy rachunek bankowy VeloKonto i udzielić odpowiednich zgód marketingowych.
A samo konto jest darmowe, podobnie jak karta – gdy wykonasz nią przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych (albo Blikiem), co w zasadzie jest spójne z działaniami z promocji.
Ponadto posiadając konto osobiste w VeloBanku można skorzystać z Konta Oszczędnościowego VeloSkarbonka czy Lokaty Mobilnej na Start. Gdyby było mało, w ramach programu „Doceniam Velo – polecam Velo” można otrzymać 50 zł, gdy otworzysz konto z wykorzystaniem kodu od znajomego.
Zatem promocja jest prosta i przyjemna i zdecydowanie warta rozważenia.

Sprawdź inne oferty VeloBanku

Poznaj produkty i aktualne promocje Velo Bank

Velo Bank to nowoczesny bank internetowy, który działa na rynku polskim od 2020 roku. Bank ten stawia na …

Podziel się swoją opinią:

DODAJ SWOJĄ OPINIĘ:

Zarabianko
Logo