Poznaj produkty i aktualne promocje ING Bank Śląski

ING Bank Śląski został założony w 1989 roku,  od 1994 roku jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych, a od 1996 r. głównym udziałowcem banku jest holenderska Grupa ING.

ING Bank Śląski to bank uniwersalny, posiada konta bankowe dla klientów indywidualnych, instytucji oraz firm. Dla pierwszych najczęściej wybieranym jest Konto Direct, które często można założyć w ramach promocji. Dla młodych bank ma w ofercie dwa konta: Konto Mobi dla Młodych 18-26 oraz Konto Mobi dla Młodych 13-17. W ofercie banku znajduje się również Konto Komfort polecane jako konto wspólne.

W banku ING łatwo ulokujesz swoje oszczędności. Szczególne atrakcyjne są promocyjne oprocentowania na lokatach bankowych lub koncie oszczędnościowym.

Aplikacja mobilna banku, jak również bankowość mobilna daje szybki i łatwy dostęp do Twoich finansów w każdej sytuacji. Można korzystać z karty w telefonie, BLIKA, Google Pay, Apple Pay i innych nowoczesnych form płatności.

ING Bank Śląski kod SWIFT / BIC

Kod SWIFT to kod, który służy do identyfikacji konkretnych banków na całym świecie. Składa się najczęściej z 8 znaków. Mogą występować również kody składające się z 11 znaków, wówczas 3 ostatnie znaki pozwalają zidentyfikować oddział banku. Nazywany jest także kodem BIC.

Nr BIC (SWIFT) dla ING Bank Śląski to INGBPLPW

ING Bank Śląski numer rachunku IBAN

IBAN jest numerem rozliczeniowym, który stosuje się go w kilkudziesięciu krajach i terytoriach niezależnych na świecie. Potrzebny jest po to, aby unikalnie opisać właściciela rachunku. Składa się z różnej liczby cyfr, ponieważ każde państwo posiada swój własny wzór Numeru Rachunku Bankowego. Część z owych cyfr identyfikuje dany bank.

Numer rozliczeniowy ING Bank Śląski: 1050

Przykładowy numeru rachunku w ING Bank Śląski: PL 11 1050 0000 0000 0001 2345 6789

Aktualna oferta ING Bank Śląski

Aż 500 zł premii w ING za założenie konta osobistego

PROMOCJA AKTYWNA TRWA DO 27.06.2024 r. ING Bank Śląski w najnowszej promocji zaprasza klientów do otwarcia …
8
5,5% w ING – Otwarte Konto Oszczędnościowe OKO „Bonus na start”

5,5% w ING – Otwarte Konto Oszczędnościowe OKO „Bonus na start”

ING Bank Śląski przygotował dwie oferty specjalne: „Bonus na start” oraz „Bonus” – obydwie z promocyjnym …
7
ING konto maklerskie – szczegółowe parametry oferty i opinia

ING konto maklerskie – szczegółowe parametry oferty i opinia

Warunki konta maklerskiego w ING wyglądają następująco: Firma ING Bank Śląski Adres www …

Podziel się swoją opinią:

DODAJ SWOJĄ OPINIĘ:

Zarabianko
Logo